Kontakt

+48 22 718 32 70;

+48 510-328-596

biuro@kancelaria-ssp.pl

Adres Kancelarii:

ul. Malborska 1/11, 03-286 Warszawa, piętro II

REJESTRACJA I SPRZEDAŻ SPÓŁEK ZAGRANICZNYCH W UE I OFFSHORE

Nasz zespół to specjaliści posiadający rozległe doświadczeniem w zakresie planowania i tworzenia rozwiązań redukujących opodatkowanie bieżące prowadzonej działalności lub pojedynczych transakcji. Plany optymalizacyjne są tworzone zarówno na gruncie prawa polskiego jak również prawa państw obcych, w szczególności tzw. rajów podatkowych, krajów off-shore.

Szukasz rozwiązań w zakresie optymalizacji podatkowej ? A może planujesz biznes za granicą? Skorzystaj z naszej oferty doradztwa prawnego i podatkowego, tworzenia oraz pełnej bieżącej obsługi podmiotów z oferowanych jurysdykcji (spółki zagraniczne również w tzw. rajach podatkowych). W naszej ofercie znajdują się również gotowe spółki zagraniczne, zarówno w krajach UE jak i poza nią. Sprawdź jakie korzyści mogą płynąc z posiadania Spółki za granicą.

WYBRANE SPÓŁKI 

GOTOWE SPÓŁKI

Gotowe Spółki stanowią korzystne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas związany z tworzeniem i rejestracją spółki od podstaw. Nasze Spółki posiadają wszelkie niezbędne numery (KRS, NIP, REGON, VAT i VAT UE) oraz dają możliwość rozpoczęcia działalności od razu po ich zakupie. Nasze Spółki posiadają również szerokie PKD, umożliwiające prowadzenie każdego rodzaju działalności, a także posiadają czystą historię handlową i księgową. Co istotne nasze spółki nie posiadają zobowiązań,  od 1890 zł.

REJESTRACJA SPÓŁEK

Przy udziale naszych specjalistów można sprawnie zarejestrować spółkę, ograniczając własne zaangażowanie do niezbędnego minimum, ograniczając przy tym ryzyko popełnienia błędów na etapie rejestracji spółki. Nasi Prawnicy zajmą się stałym doradztwem w zakresie obowiązków prawnych i podatkowych związanych z prowadzeniem firmy oraz kompleksową obsługą w zakresie jej utworzenia. Przy udziale naszych specjalistów możliwe jest zarejestrowanie Spółki już w czasie od 24 godzin.

Warszawa (03-286), ul. Malborska 1/11

Skontaktuj się !

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

Godziny Pracy
Poniedziałek—Piątek: 8:00–20:00

+48 22 718 32 70;

+48 510-328-596

biuro@kancelaria-ssp.pl

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

SSP FINANCE GROUP – WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

GOTOWE SPÓŁKI – SPRZEDAŻ I REJESTRACJA

WIRTUALNY ADRES  – wirtualna siedziba w Polsce i za granicą

SPÓŁKI ZAGRANICZNE – spółki w UE i OFFSHORE