Wybrane Fundacje

   Holandia

   Luksemburg

   Lichtenstein

    Malta

   Belize

   Polska

Wybrane Spółki

Witamy na portalu Kancelarii Prawnej SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy, poświęconemu tematyce spółek zagranicznych, fundacji zagranicznych, optymalizacji podatkowej oraz ochronie majątki.

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy, oferuje usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa podatkowego zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

Dzięki współpracy z rozbudowaną siecią partnerów międzynarodowych zakładamy dla Państwa spółki w większości lokalizacji offshorowych, jak również w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w USA i Kanadzie. Oferujemy również usługi w zakresie sprzedaży gotowych już spółek, ajk również szeroko pojęte wsparcie administracyjne, prawne, podatkowe, rachunko-ksiegowe.

Doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej przedsięwzięć z udziałem krajowych i międzynarodowych struktur korporacyjnych zarówno przedsiębiorcom, jak i os. fizycznym. Wspieramy naszych Klientów w zakresie zagadnień związanych z ochroną majątku.

 

Dla naszych Klientów oferujemy usługi często „szyte na miarę”, do których zaliczają się m.in.:

 1. Rejestracja i sprzedaż spółek w tzw. rajach podatkowych,
 2. Zmiana rezydencji podatkowej,
 3. Usługi powiernicze,
 4. Fundusze inwestycyjne oraz fundusze hedgingowe,
 5. Fundacje prywatne,
 6. Trusty
 7. Optymalizacje podatkowe,
 8. Prywatne firmy ubezpieczeniowe,
 9. Ochrona majątku przed wierzycielami,
 10. Planowanie zasad sukcesji na wypadek śmierci,
 11. Ochrona poufności co do stanu majątkowego i tożsamości.

Nieustannie zmieniająca się sytuacja rynkowa, rosnąca konkurencyjność oraz chęć rozwoju sprawiają, że wielu naszych Klientów dochodzi do wniosku, iż niezbędnym warunkiem funkcjonowania dzisiejszych przedsiębiorstw jest optymalność majątkowa i podatkowa. Świadome planowanie podatkowe pozwala często zyskać jednocześnie na ochronie kluczowych składników majątku przedsiębiorstwa, które dobrze byłoby wyłączyć spod ryzyka utraty.

Zapraszamy do współpracy.

Warszawa (03-286), ul. Malborska 1/11

Skontaktuj się !

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

Godziny Pracy
Poniedziałek—Piątek: 8:00–20:00

+48 22 718 32 70;

+48 510-328-596

biuro@kancelaria-ssp.pl

Kancelaria Prawna SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy

SSP FINANCE GROUP – WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

GOTOWE SPÓŁKI – SPRZEDAŻ I REJESTRACJA

WIRTUALNY ADRES  – wirtualna siedziba w Polsce i za granicą

SPÓŁKI ZAGRANICZNE – spółki w UE i OFFSHORE

Założyciel i Partner Zarządzający

adw. Łukasz Pasternak

adwokat Łukasz Pasternak

Założyciel i Partner Zarządzający Kancelarii

Adwokat Łukasz Pasternak, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych działających zarówno na krajowym jak i międzynarodowych rynkach jak również osób prywatnych.

Adwokat Łukasz Pasternak jest autorem licznych publikacji naukowych z zakresu prawa karnego, prawa handlowego i prawa zamówień publicznych, w licznych renomowanych prawniczych czasopismach naukowych.